duvar kağıt ustası google
0 536 865 36 40

info@duvarkagitustasi.net
 

SIK SORULAN SORULAR

1. Duvar kağıdı ıslak bezle silinebilirmi?
Duvar kağınızın üzerinde yazan talimatlara göre duvar kağıdınızı silebilir hatta bazı ürünleri hem silebilir hemde fırça yardımıyla veya sünger yardımıyla temizleyebilirsiniz.Bunun için Duvar kağınızın üzerindeki standart sembollere ve talimatlara bakmanızı tavsiye ederiz.
2. Eşyalarımın yerini değiştirirken duvar kağıdımda hasar oluştu yenisi ile değiştirebilirmiyim?
Wall Art ithal duvar kağıtları sökülebilinir özelliktedir Hatta duvarlarda kalıntı ve iz bırakmaz Duvar kağıdınızı ek yerlerinden rahatlıkla sökerek yenisi ile değiştirebilirsiniz.
3. Plastik Boya üzerine duvar kağıdı kaplatabilirmiyim?
Eski plastik boya ve akrilik su bazlı boyalar duvarla zayıf bir tutunma sağladıkları için bu tip boyaların mümkünse kazınması veya başka bir kaplama malzemesiyle üzerlerinin kaplanması tavsiye olunur.
4. Saten boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirmiyiz?
Saten boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirsiniz fakat Duvarın hava sirkilasyonu açısından saten boya üzerindeki örtücü tabakayı kabaca zımparalamanız tavsiye olunur.
5. Duvar kağıdının kullanım ömrü ne kadardır?
Duvar kağıtlarımız ürün cinslerine göre yaklaşık olarak 10 yıl bazı ürünlerde 15 yıl solmama ve renk garantilidir.
6. Ne kadar Duvar Kağıdı ihtiyacım olduğunu nasıl bulurum?
Öncelikle Duvarlarınızın veya Odalarınızın toplam alan olarak m2 cinsinden ölçüsünü bilmeniz gerekir. Bunun için Duvarlarınızı en ve boy olarak ölçün ve birbiriyle çarpın çıkan ölçü m2 cinsinden toplam ölçünüzdür 1 Adet standart Rulo duvar kağıdı yaklaşık olarak 5 m2 alan kaplar buna göre çıkan toplam m2 ölçünüzü 5 m2 ye böldüğünüzde ihtiyacınız olan rulo adeti sonuçlanmış olacaktır.

duvar kağıdı için etiketler :duvar kağıt uygulama yapmak bizim işimiz, beylikdüzü duvar kağıt ustası arıyorum, beylikdüzünde duvar kağıt ustası lazım, duvar kağıtçı beylikdüzü, duvar kağıdı yaptıracağım, duvar kağıtçı beylikdüzü, beylikdüzü duvar kağıt ustaları, uygun duvarcı, beylikdüzünde duvar kağıt kaplamacı,duvar kağıdı,ucuz duvar kağıdı, duvarr, duvar, duvarcı,ithal duvar kağıt uygulama, kaplama, Kaç rulo duvar kağıdına ihtiyacım var?,neden duvar kağıdı,duvar kağıdı, duvar kaat, duvar kaat kaplama, duvar kagıdı kaplama,duvar kagıdı uygulamaları
duvar kağıdı ustası / duvar kağıt ustası/ duvar kağıt/ duvar kağıdı ustaları